Heliogravura, 12x8 cm. Signováno tužkou vpravo dole Jan Zrzavý. Rám, pasparta, sklo.
Pozn.: Signováno pravděpodobně ne rukou autora.
Nejdelší strana: 27 cm
o autorovi: Jan Zrzavý 5. 11. 1890 (Okrouhlice) - 12. 10. 1977 (Praha) - český malíř a grafik - významný představitel české výtvarné avantgardy 1. poloviny 20. století - spoluzakladatel skupiny SURSUM, člen SVU Mánes a Tvrdošíjných. Školení: žák Karla Reisnera, Františka Ženíška a F. Županského - Uměleckoprůmyslová škola v Praze (profesor Emanuel Dítě ml.), byl vyloučen. Dílo: symbolismus, expresionistický obsah spojil se ztrnule zklidněnými formami, postupy malby starých mistrů.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 200 000 Kč
Částka | Přihozeno | Přihodil |
---|---|---|
11 000 Kč | 27.12.2023 20:54:42 | 14485 |
10 000 Kč | 27.12.2023 20:52:45 | 13712 |
9 500 Kč | 27.12.2023 20:50:00 | 14485 |
9 000 Kč | 27.12.2023 20:48:45 | 13712 |
8 500 Kč | 27.12.2023 20:46:01 | 14485 |
8 000 Kč | 27.12.2023 20:44:44 | 13712 |
7 500 Kč | 27.12.2023 20:42:10 | 14485 |
7 000 Kč | 27.12.2023 20:42:02 | 13712 |
6 500 Kč | 27.12.2023 20:39:26 | 14485 |
6 000 Kč | 27.12.2023 20:39:05 | 14442 |
5 500 Kč | 27.12.2023 20:38:21 | 14485 |
5 000 Kč | 27.12.2023 20:37:58 | 14442 |
4 900 Kč | 27.12.2023 20:37:35 | 14485 |
4 800 Kč | 27.12.2023 20:36:44 | 14442 |
4 700 Kč | 27.12.2023 20:36:34 | 14485 |
4 600 Kč | 27.12.2023 20:35:23 | 14442 |
4 500 Kč | 27.12.2023 20:35:09 | 14485 |
4 400 Kč | 27.12.2023 20:34:12 | 14442 |
4 300 Kč | 27.12.2023 20:34:04 | 14485 |
4 200 Kč | 27.12.2023 20:33:15 | 14442 |
4 100 Kč | 27.12.2023 20:33:03 | 14485 |
4 000 Kč | 27.12.2023 20:32:36 | 14442 |
3 900 Kč | 27.12.2023 20:32:25 | 14485 |
3 800 Kč | 27.12.2023 20:31:55 | 14442 |
3 700 Kč | 27.12.2023 20:31:48 | 14485 |
3 600 Kč | 27.12.2023 20:31:37 | 14442 |
3 500 Kč | 27.12.2023 20:31:27 | 14485 |
3 400 Kč | 27.12.2023 20:30:52 | 14442 |
3 300 Kč | 27.12.2023 20:30:44 | 14485 |
3 200 Kč | 27.12.2023 20:29:41 | 14442 |
3 100 Kč | 27.12.2023 20:29:21 | 14485 |
3 000 Kč | 27.12.2023 20:28:56 | 14442 |
2 900 Kč | 27.12.2023 20:28:49 | 14485 |
2 800 Kč | 27.12.2023 20:28:32 | 14442 |
2 700 Kč | 27.12.2023 20:27:36 | 14485 |
2 600 Kč | 27.12.2023 20:27:15 | 14442 |
2 500 Kč | 27.12.2023 20:23:14 | 14485 |
2 400 Kč | 27.12.2023 20:18:02 | 14442 |
2 300 Kč | 27.12.2023 20:10:10 | 14485 |
2 200 Kč | 27.12.2023 19:45:07 | 14442 |
2 100 Kč | 27.12.2023 19:44:33 | 14485 |
2 000 Kč | 27.12.2023 19:02:19 | 582 |
1 900 Kč | 27.12.2023 15:29:08 | 5233 |
1 800 Kč | 26.12.2023 21:06:57 | 13386 |
1 700 Kč | 26.12.2023 18:44:57 | 14442 |
1 600 Kč | limit (26.12.2023 18:37:48) | 14364 |
1 500 Kč | 26.12.2023 18:37:49 | 14442 |
1 400 Kč | limit (25.12.2023 14:25:57) | 14364 |
1 300 Kč | 25.12.2023 14:25:58 | 14442 |
1 200 Kč | limit (24.12.2023 23:55:44) | 14364 |
1 100 Kč | 21.12.2023 0:03:26 | 5233 |
1 000 Kč | 17.12.2023 19:51:13 | 10882 |
900 Kč | 17.12.2023 16:31:44 | 8042 |
800 Kč | 17.12.2023 14:12:26 | 10882 |
700 Kč | 16.12.2023 15:12:09 | 13386 |
600 Kč | 15.12.2023 22:38:11 | 582 |
500 Kč | 15.12.2023 8:07:02 | 8042 |