Jan Zrzavý - Dívka v klobouku

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Hollarotypie a pastel, 8x7 cm. Signováno vpravo dole tužkou Jan Zrzavý. Rám, pasparta, sklo.

 

o autorovi: Jan Zrzavý 5. 11. 1890 (Okrouhlice) - 12. 10. 1977 (Praha) - český malíř a grafik - významný představitel české výtvarné avantgardy 1. poloviny 20. století - spoluzakladatel skupiny SURSUM, člen SVU Mánes a Tvrdošíjných. Školení: žák Karla Reisnera, Františka Ženíška a F. Županského - Uměleckoprůmyslová škola v Praze (profesor Emanuel Dítě ml.), byl vyloučen. Dílo: symbolismus, expresionistický obsah spojil se ztrnule zklidněnými formami, postupy malby starých mistrů.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 200 000 Kč

vydraženo
54816. Dívka v klobouku
Dražba ukončena:28.01.2021 19:46:23
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 600 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
4 600 Kč limit (28.01.2021 19:41:22) 2299
4 500 Kč 28.01.2021 19:41:23 8141
4 400 Kč limit (28.01.2021 19:37:07) 2299
4 300 Kč 28.01.2021 19:37:08 8141
4 200 Kč limit (28.01.2021 19:32:27) 2299
4 100 Kč 28.01.2021 19:32:28 1219
4 000 Kč limit (28.01.2021 19:32:23) 2299
3 900 Kč 28.01.2021 19:32:24 1219
3 800 Kč limit (28.01.2021 19:32:10) 2299
3 700 Kč 28.01.2021 19:32:11 1219
3 600 Kč limit (28.01.2021 19:32:04) 2299
3 500 Kč 28.01.2021 19:32:05 1219
3 400 Kč limit (28.01.2021 19:31:55) 2299
3 300 Kč 28.01.2021 19:31:56 1219
3 200 Kč limit (28.01.2021 19:31:45) 2299
3 100 Kč 28.01.2021 19:31:46 1219
3 000 Kč limit (28.01.2021 19:31:39) 2299
2 900 Kč 28.01.2021 19:31:40 1219
2 800 Kč limit (28.01.2021 19:23:31) 2299
2 700 Kč limit (28.01.2021 19:23:30) 8108
2 400 Kč limit (28.01.2021 19:06:19) 8108
2 300 Kč 28.01.2021 18:46:56 1219
2 200 Kč 21.01.2021 20:52:09 8067
2 100 Kč 14.01.2021 18:52:58 3846
2 000 Kč 08.01.2021 0:20:30 3776
1 900 Kč 02.01.2021 12:03:25 4216
1 800 Kč 28.12.2020 22:23:48 7983
1 700 Kč 21.12.2020 22:41:57 5233
1 600 Kč 20.12.2020 17:00:44 6192
1 500 Kč limit (20.12.2020 17:00:38) 826
1 400 Kč 20.12.2020 17:00:39 6192
1 300 Kč limit (20.12.2020 17:00:32) 826
1 200 Kč 20.12.2020 17:00:33 6192
1 100 Kč limit (20.12.2020 17:00:23) 826
1 000 Kč 20.12.2020 17:00:24 6192
900 Kč limit (19.12.2020 18:22:24) 826
800 Kč 19.12.2020 18:22:25 6825
700 Kč limit (19.12.2020 17:56:28) 826
600 Kč 19.12.2020 17:56:29 235
500 Kč 18.12.2020 1:02:30 826