Jan Zrzavý

39159. Dívka v závoji

popis: Zinkografie a akvarel, 15x7 cm. Monogramováno dole uprostřed JZ. Signováno vpravo dole Jan Zrzavý. Rám, pasparta, sklo.

 

o autorovi: Jan Zrzavý 5. 11. 1890 (Okrouhlice) - 12. 10. 1977 (Praha) - český malíř a grafik - významný představitel české výtvarné avantgardy 1. poloviny 20. století - spoluzakladatel skupiny SURSUM, člen SVU Mánes a Tvrdošíjných školení: - žák Karla Reisnera, Františka Ženíška a F. Županského - Uměleckoprůmyslová škola v Praze (profesor Emanuel Dítě ml.), byl vyloučen. Dílo: symbolismus, expresionistický obsah spojil se ztrnule zklidněnými formami, postupy malby starých mistrů.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 200 000 Kč

 

dražba ukončena: 15.01.2020 19:39:43

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 16 000 Kč

 

zpět na aukční výsledky

Seznam příhozů

ČástkaPřihozenoPřihodil
16 000 Kč 15.01.2020 19:34:43 6384
15 000 Kč 15.01.2020 19:30:19 5489
14 000 Kč 15.01.2020 19:26:30 6384
13 000 Kč 15.01.2020 19:22:26 5732
12 000 Kč 15.01.2020 19:19:37 6384
11 000 Kč 15.01.2020 19:15:49 5732
10 000 Kč 15.01.2020 19:12:34 6384
9 500 Kč limit (15.01.2020 19:09:09) 5732
9 000 Kč 15.01.2020 19:09:10 6384
8 500 Kč limit (14.01.2020 21:03:59) 5732
8 000 Kč 14.01.2020 20:48:35 6384
7 500 Kč 14.01.2020 19:48:31 5732
7 000 Kč 11.01.2020 20:53:08 3845
6 500 Kč 07.01.2020 21:31:07 6438
6 000 Kč 07.01.2020 19:10:44 5811
5 500 Kč limit (07.01.2020 19:10:43) 6438
5 000 Kč limit (29.12.2019 20:49:47) 6438
4 900 Kč limit (29.12.2019 20:44:27) 1212
4 800 Kč 29.12.2019 20:44:28 6438
4 700 Kč limit (29.12.2019 20:44:17) 1212
4 600 Kč 29.12.2019 20:44:18 6438
4 500 Kč limit (29.12.2019 20:44:11) 1212
4 400 Kč 29.12.2019 20:44:12 6438
4 300 Kč limit (29.12.2019 20:43:13) 1212
4 200 Kč 29.12.2019 20:43:14 6438
4 100 Kč limit (29.12.2019 20:43:06) 1212
4 000 Kč 29.12.2019 20:43:07 6438
3 900 Kč limit (29.12.2019 20:42:58) 1212
3 800 Kč 29.12.2019 20:42:59 6438
3 700 Kč limit (29.12.2019 20:42:52) 1212
3 600 Kč 29.12.2019 20:42:53 6438
3 500 Kč limit (29.12.2019 20:42:46) 1212
3 400 Kč 29.12.2019 20:42:47 6438
3 300 Kč limit (26.12.2019 20:32:52) 1212
3 200 Kč 26.12.2019 20:32:53 3525
3 100 Kč limit (20.12.2019 16:19:21) 1212
3 000 Kč limit (20.12.2019 11:53:06) 6192
3 000 Kč limit (20.12.2019 11:53:07) 4903
2 100 Kč limit (20.12.2019 11:52:50) 6192
2 000 Kč limit (20.12.2019 11:52:49) 4903
1 200 Kč limit (20.12.2019 11:52:16) 6192
1 100 Kč 20.12.2019 11:52:17 4903
1 000 Kč limit (16.12.2019 17:23:45) 6192
900 Kč 16.12.2019 12:41:01 1212
800 Kč limit (14.12.2019 20:30:14) 4469
800 Kč 14.12.2019 20:30:15 51
700 Kč limit (13.12.2019 23:44:49) 4469
600 Kč 13.12.2019 16:55:33 2272