Jan Zrzavý - Hadí muž se sklenicí

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Suchá jehla 26/50, 7x5 cm. Signováno vpravo dole J. Zrzavý. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Přiložena odborná expertiza ing. arch. B. Písaříka.

 

o autorovi: Jan Zrzavý 5. 11. 1890 (Okrouhlice) - 12. 10. 1977 (Praha) - český malíř a grafik - významný představitel české výtvarné avantgardy 1. poloviny 20. století - spoluzakladatel skupiny SURSUM, člen SVU Mánes a Tvrdošíjných. Školení: žák Karla Reisnera, Františka Ženíška a F. Županského - Uměleckoprůmyslová škola v Praze (profesor Emanuel Dítě ml.), byl vyloučen. Dílo: symbolismus, expresionistický obsah spojil se ztrnule zklidněnými formami, postupy malby starých mistrů.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 200 000 Kč

vydraženo
34777. Hadí muž se sklenicí
Dražba ukončena:19.09.2019 22:54:17
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:17 000 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
17 000 Kč 19.09.2019 22:49:17 2633
16 000 Kč 19.09.2019 22:49:03 5746
15 000 Kč 19.09.2019 22:48:26 2633
14 000 Kč 19.09.2019 22:48:14 5746
13 000 Kč 19.09.2019 22:45:03 2633
12 000 Kč 19.09.2019 22:44:44 5746
11 000 Kč 19.09.2019 22:42:22 2633
10 000 Kč 19.09.2019 22:40:05 5746
9 500 Kč 19.09.2019 22:39:48 2633
9 000 Kč 19.09.2019 22:39:20 5746
8 500 Kč 19.09.2019 22:38:41 4966
8 000 Kč 19.09.2019 22:37:16 5746
7 500 Kč 19.09.2019 22:30:49 2633
7 000 Kč 19.09.2019 20:20:49 4966
6 500 Kč 19.09.2019 20:07:35 5746
6 000 Kč 11.09.2019 17:36:41 4646
5 500 Kč limit (11.09.2019 17:36:30) 4104
5 000 Kč limit (11.09.2019 17:36:29) 4646
3 800 Kč limit (11.09.2019 17:36:12) 4104
3 700 Kč 11.09.2019 17:36:13 4646
3 600 Kč limit (11.09.2019 17:35:59) 4104
3 500 Kč 11.09.2019 17:36:00 4646
3 400 Kč limit (11.09.2019 17:35:47) 4104
3 300 Kč 11.09.2019 17:35:48 4646
3 200 Kč limit (01.09.2019 7:26:14) 4104
3 100 Kč 01.09.2019 2:56:22 5667
3 000 Kč limit (01.09.2019 2:56:14) 4104
2 900 Kč 01.09.2019 2:56:15 5667
2 800 Kč limit (01.09.2019 2:56:09) 4104
2 700 Kč 01.09.2019 2:56:10 5667
2 600 Kč limit (01.09.2019 2:56:05) 4104
2 500 Kč 01.09.2019 2:56:06 5667
2 400 Kč limit (01.09.2019 2:56:01) 4104
2 300 Kč 01.09.2019 2:56:02 5667
2 200 Kč limit (01.09.2019 2:55:57) 4104
2 100 Kč 01.09.2019 2:55:58 5667
2 000 Kč limit (01.09.2019 2:55:50) 4104
1 900 Kč 01.09.2019 2:55:51 5667
1 800 Kč limit (29.08.2019 9:08:06) 4104
1 700 Kč 22.08.2019 11:23:07 4966
1 600 Kč 20.08.2019 16:23:52 4646
1 500 Kč 20.08.2019 12:51:38 4966
1 400 Kč 20.08.2019 11:36:13 4216
1 300 Kč 18.08.2019 11:01:18 4966
1 200 Kč 14.08.2019 22:04:35 4646
1 100 Kč 14.08.2019 9:26:00 4966
1 000 Kč 14.08.2019 0:18:05 4646
900 Kč 13.08.2019 12:24:54 4966
800 Kč 12.08.2019 14:46:43 4469
700 Kč 10.08.2019 16:18:33 4966