Jan Zrzavý - Krajina

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Litografie, 9x6 cm, monogramováno vlevo dole v tisku JZ, paspartováno.

 

o autorovi: Jan Zrzavý 5. 11. 1890 (Okrouhlice) - 12. 10. 1977 (Praha) - český malíř a grafik - významný představitel české výtvarné avantgardy 1. poloviny 20. století - spoluzakladatel skupiny SURSUM, člen SVU Mánes a Tvrdošíjných. Školení: žák Karla Reisnera, Františka Ženíška a F. Županského - Uměleckoprůmyslová škola v Praze (profesor Emanuel Dítě ml.), byl vyloučen. Dílo: symbolismus, expresionistický obsah spojil se ztrnule zklidněnými formami, postupy malby starých mistrů.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 200 000 Kč

vydraženo
13987. Krajina
Dražba ukončena:15.11.2017 19:32:19
Vyvolávací cena:400 Kč
vydraženo za:3 600 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
3 600 Kč limit (15.11.2017 19:27:19) 1148
3 500 Kč 15.11.2017 19:25:34 2176
3 400 Kč 15.11.2017 19:21:26 1148
3 300 Kč 15.11.2017 19:17:18 457
3 200 Kč 15.11.2017 19:14:23 1148
3 100 Kč 15.11.2017 19:11:56 457
3 000 Kč 15.11.2017 19:10:38 1148
2 900 Kč 15.11.2017 19:09:21 457
2 800 Kč 15.11.2017 19:09:04 1148
2 700 Kč 15.11.2017 19:08:40 457
2 600 Kč 15.11.2017 19:07:53 2559
2 500 Kč 15.11.2017 19:07:27 457
2 400 Kč 15.11.2017 19:06:38 1148
2 300 Kč 15.11.2017 19:02:37 457
2 200 Kč 15.11.2017 19:00:21 1148
2 100 Kč 15.11.2017 18:58:23 457
2 000 Kč 15.11.2017 18:56:14 2176
1 900 Kč limit (15.11.2017 18:55:44) 1148
1 900 Kč 15.11.2017 18:55:45 2176
1 800 Kč 15.11.2017 18:51:12 1148
1 700 Kč 15.11.2017 18:50:52 457
1 600 Kč 15.11.2017 18:47:24 2176
1 500 Kč 15.11.2017 18:22:42 1148
1 400 Kč 15.11.2017 14:35:28 2559
1 300 Kč 12.11.2017 21:20:31 1148
1 200 Kč 12.11.2017 13:03:32 2141
1 100 Kč 11.11.2017 21:04:43 1050
1 000 Kč 11.11.2017 4:52:31 1148
900 Kč 11.11.2017 1:54:53 2471
800 Kč 09.11.2017 18:00:13 1148
700 Kč 01.11.2017 17:19:28 238
600 Kč 18.10.2017 0:08:00 457
500 Kč 13.10.2017 1:05:54 238
400 Kč 12.10.2017 23:40:01 457