Jan Zrzavý - Ležící ženský akt s biblickou krajinou

Detail položky

Detail položky

Kresba, 13x17 cm. Signováno vlevo dole s věnováním Jan Zrzavý. Rám, pasparta, sklo.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc. Vystaveno v galerii Moderna.

 

o autorovi: Jan Zrzavý 5. 11. 1890 (Okrouhlice) - 12. 10. 1977 (Praha) - český malíř a grafik - významný představitel české výtvarné avantgardy 1. poloviny 20. století - spoluzakladatel skupiny SURSUM, člen SVU Mánes a Tvrdošíjných. Školení: žák Karla Reisnera, Františka Ženíška a F. Županského - Uměleckoprůmyslová škola v Praze (profesor Emanuel Dítě ml.), byl vyloučen. Dílo: symbolismus, expresionistický obsah spojil se ztrnule zklidněnými formami, postupy malby starých mistrů.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 200 000 Kč

vydraženo
70001. Ležící ženský akt s biblickou krajinou
Dražba ukončena:15.12.2021 22:38:54
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:80 000 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
80 000 Kč 15.12.2021 22:33:54 9311
75 000 Kč limit (15.12.2021 22:33:50) 9444
75 000 Kč 15.12.2021 22:33:51 9311
70 000 Kč limit (02.12.2021 20:33:06) 9444
65 000 Kč limit (02.12.2021 20:33:05) 1083
29 000 Kč limit (01.12.2021 13:31:54) 1083
28 000 Kč 01.12.2021 13:31:55 754
27 000 Kč limit (26.11.2021 15:06:40) 1083
26 000 Kč 26.11.2021 15:06:41 8042
25 000 Kč limit (26.11.2021 12:01:12) 1083
24 000 Kč 26.11.2021 12:01:13 8982
23 000 Kč limit (26.11.2021 12:01:06) 1083
22 000 Kč 26.11.2021 12:01:07 8982
21 000 Kč limit (26.11.2021 11:50:14) 1083
20 000 Kč 26.11.2021 11:50:15 2970
19 000 Kč limit (26.11.2021 11:04:37) 1083
18 000 Kč 26.11.2021 11:04:38 5811
17 000 Kč limit (26.11.2021 11:04:24) 1083
16 000 Kč 26.11.2021 11:04:25 5811
15 000 Kč limit (26.11.2021 10:59:11) 1083
14 000 Kč 26.11.2021 10:59:12 849
13 000 Kč limit (26.11.2021 9:50:56) 1083
12 000 Kč 26.11.2021 9:50:57 5572
11 000 Kč limit (26.11.2021 9:50:51) 1083
10 000 Kč 26.11.2021 9:50:52 5572
9 500 Kč limit (26.11.2021 9:50:46) 1083
9 000 Kč 26.11.2021 9:50:47 5572
8 500 Kč limit (26.11.2021 9:50:42) 1083
8 000 Kč 26.11.2021 9:50:43 5572
7 500 Kč limit (26.11.2021 9:50:19) 1083
7 000 Kč 26.11.2021 9:50:20 5572
6 500 Kč limit (26.11.2021 8:19:28) 1083
6 000 Kč 26.11.2021 8:19:29 8042
5 500 Kč limit (26.11.2021 8:19:20) 1083
5 000 Kč limit (26.11.2021 8:19:19) 8042
1 400 Kč limit (26.11.2021 8:19:02) 1083
1 300 Kč 26.11.2021 8:19:03 8042
1 200 Kč limit (26.11.2021 1:14:28) 1083
1 100 Kč 26.11.2021 1:14:29 3699
1 000 Kč limit (26.11.2021 0:13:17) 1083