Jan Zrzavý

36564. Máří Magdaléna

popis: Pastel, 34x27 cm. Monogramováno vlevo dole J.Z. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Papír poškozen. Vzadu potvrzení pravosti profesora V.V. Štecha a profesora Dvořáka. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

 

o autorovi: Jan Zrzavý 5. 11. 1890 (Okrouhlice) - 12. 10. 1977 (Praha) - český malíř a grafik - významný představitel české výtvarné avantgardy 1. poloviny 20. století - spoluzakladatel skupiny SURSUM, člen SVU Mánes a Tvrdošíjných školení: - žák Karla Reisnera, Františka Ženíška a F. Županského - Uměleckoprůmyslová škola v Praze (profesor Emanuel Dítě ml.), byl vyloučen. Dílo: symbolismus, expresionistický obsah spojil se ztrnule zklidněnými formami, postupy malby starých mistrů.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 200 000 Kč

 

dražba ukončena: 30.10.2019 21:10:26

vyvolávací cena: 10 000 Kč

vydraženo za: 240 000 Kč

 

zpět na aukční výsledky

Seznam příhozů

ČástkaPřihozenoPřihodil
240 000 Kč limit (30.10.2019 21:05:25) 5922
230 000 Kč 30.10.2019 21:05:26 5536
220 000 Kč limit (30.10.2019 21:01:53) 5922
210 000 Kč 30.10.2019 21:01:54 5536
200 000 Kč limit (30.10.2019 20:56:30) 5922
190 000 Kč 30.10.2019 20:56:31 5536
180 000 Kč limit (30.10.2019 20:55:32) 5922
170 000 Kč 30.10.2019 20:55:33 5536
160 000 Kč limit (30.10.2019 20:51:44) 5922
150 000 Kč 24.10.2019 15:46:54 5536
140 000 Kč limit (24.10.2019 15:46:47) 5753
130 000 Kč 24.10.2019 15:46:48 5536
120 000 Kč limit (24.10.2019 15:46:41) 5753
110 000 Kč 24.10.2019 15:46:42 5536
100 000 Kč limit (22.10.2019 21:57:48) 5753
95 000 Kč limit (22.10.2019 21:57:47) 5577
85 000 Kč limit (22.10.2019 9:39:24) 5753
80 000 Kč limit (21.10.2019 1:21:22) 5577
80 000 Kč 21.10.2019 1:21:23 852
75 000 Kč limit (20.10.2019 23:39:58) 5577
70 000 Kč 13.10.2019 16:45:27 852
65 000 Kč 05.10.2019 19:36:04 5536
60 000 Kč 01.10.2019 17:10:51 28
55 000 Kč 01.10.2019 11:02:38 1006
50 000 Kč limit (01.10.2019 11:01:34) 2216
50 000 Kč 01.10.2019 11:01:35 1006
49 000 Kč limit (30.09.2019 8:03:17) 2216
48 000 Kč limit (30.09.2019 8:03:16) 4490
43 000 Kč limit (30.09.2019 8:02:55) 4490
42 000 Kč 30.09.2019 8:02:56 2216
41 000 Kč limit (30.09.2019 8:02:47) 4490
40 000 Kč limit (30.09.2019 8:02:46) 2216
36 000 Kč limit (30.09.2019 8:02:23) 4490
35 000 Kč limit (30.09.2019 8:02:22) 2216
33 000 Kč limit (30.09.2019 8:02:13) 4490
32 000 Kč 30.09.2019 8:02:14 2216
31 000 Kč limit (30.09.2019 8:02:04) 4490
30 000 Kč limit (30.09.2019 8:02:03) 2216
28 000 Kč limit (30.09.2019 8:01:54) 4490
27 000 Kč 30.09.2019 8:01:55 2216
26 000 Kč limit (30.09.2019 8:01:44) 4490
25 000 Kč 30.09.2019 8:01:45 2216
24 000 Kč limit (29.09.2019 21:08:21) 4490
23 000 Kč 29.09.2019 5:44:42 2216
22 000 Kč 28.09.2019 21:23:33 2710
21 000 Kč limit (28.09.2019 18:15:21) 2216
21 000 Kč 28.09.2019 18:15:22 5890
20 000 Kč limit (28.09.2019 7:25:17) 2216
19 000 Kč 28.09.2019 7:23:37 3229
18 000 Kč 27.09.2019 22:13:29 2710
17 000 Kč limit (27.09.2019 22:13:24) 849
16 000 Kč 27.09.2019 22:13:25 2710
15 000 Kč limit (27.09.2019 20:58:56) 849
14 000 Kč 27.09.2019 20:58:57 3349
13 000 Kč limit (27.09.2019 9:53:18) 849
12 000 Kč 27.09.2019 5:57:49 2216
11 000 Kč 26.09.2019 23:46:43 2001
10 000 Kč 26.09.2019 23:41:23 318