Jan Zrzavý - Phare en bord de mer,1923

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Litoofset 8/150, 20x29  cm. Signováno 2x vpravo dole v tisku Jan Zrzavý. Slepotiskové razítko vydavatele díla. Ruční papír. Volný list.

 

 Pozn.: Přiložen certifikát vydavatele díla.

 

o autorovi: Jan Zrzavý 5. 11. 1890 (Okrouhlice) - 12. 10. 1977 (Praha) - český malíř a grafik - významný představitel české výtvarné avantgardy 1. poloviny 20. století - spoluzakladatel skupiny SURSUM, člen SVU Mánes a Tvrdošíjných. Školení: žák Karla Reisnera, Františka Ženíška a F. Županského - Uměleckoprůmyslová škola v Praze (profesor Emanuel Dítě ml.), byl vyloučen. Dílo: symbolismus, expresionistický obsah spojil se ztrnule zklidněnými formami, postupy malby starých mistrů.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 200 000 Kč

vydraženo
92047. Phare en bord de mer,1923
Dražba ukončena:12.03.2023 20:49:03
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 200 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
3 200 Kč 12.03.2023 20:46:03 12324
3 100 Kč 12.03.2023 20:45:44 12373
3 000 Kč 12.03.2023 20:42:52 6032
2 900 Kč 12.03.2023 20:40:19 12324
2 800 Kč 12.03.2023 20:38:14 11398
2 700 Kč limit (12.03.2023 20:38:05) 12105
2 700 Kč 12.03.2023 20:38:06 11398
2 600 Kč limit (12.03.2023 20:33:54) 12105
2 500 Kč 12.03.2023 20:33:06 11398
2 400 Kč 12.03.2023 20:32:05 12105
2 300 Kč 12.03.2023 20:20:08 11398
2 200 Kč 12.03.2023 19:15:32 6032
2 100 Kč 12.03.2023 17:03:02 11398
2 000 Kč limit (12.03.2023 17:02:53) 12105
2 000 Kč 12.03.2023 17:02:54 11398
1 900 Kč limit (12.03.2023 17:02:36) 12105
1 800 Kč 12.03.2023 17:02:37 11398
1 700 Kč limit (12.03.2023 13:28:13) 12105
1 600 Kč 12.03.2023 11:50:45 6323
1 500 Kč 12.03.2023 8:33:46 2559
1 400 Kč 12.03.2023 7:11:58 6032
1 300 Kč 11.03.2023 20:54:30 4216
1 200 Kč 10.03.2023 19:59:09 6323
1 100 Kč 10.03.2023 14:14:10 4216
1 000 Kč 10.03.2023 10:24:57 12105
900 Kč 10.03.2023 10:19:46 12111
800 Kč 08.03.2023 12:53:05 11398
700 Kč 07.03.2023 18:35:25 6323
600 Kč 05.03.2023 21:22:33 12057
500 Kč 05.03.2023 8:09:47 8042