Jan Zrzavý - Plakát k X. výstavě K.V.U. Aleš Jana Zrzavého

Litografie, Tiskl Bilík a spol. Brno v roce 1923. Nalepeno na kartonu. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 200 000 Kč

58100. Plakát k X. výstavě K.V.U. Aleš Jana Zrzavého
Dražba ukončena:14.04.2021 20:56:08
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:7 000 Kč