Jan Zrzavý

64508. Přístaviště

popis: Ofset, 40x54 cm. Signováno vpravo dole v tisku Zrzavý 35. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 200 000 Kč

dražba ukončena: 16.09.2021 21:51:11

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 2 000 Kč