Jan Zrzavý - Ptáček

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Ocelorytina, 4x4 cm. Návrh na poštovní známku. Signováno vpravo dole Jan Zrzavý. Rám, pasparta, sklo.

 

o autorovi: Jan Zrzavý 5. 11. 1890 (Okrouhlice) - 12. 10. 1977 (Praha) - český malíř a grafik - významný představitel české výtvarné avantgardy 1. poloviny 20. století - spoluzakladatel skupiny SURSUM, člen SVU Mánes a Tvrdošíjných. Školení: žák Karla Reisnera, Františka Ženíška a F. Županského - Uměleckoprůmyslová škola v Praze (profesor Emanuel Dítě ml.), byl vyloučen. Dílo: symbolismus, expresionistický obsah spojil se ztrnule zklidněnými formami, postupy malby starých mistrů.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 200 000 Kč

vydraženo
47899. Ptáček
Dražba ukončena:16.09.2020 19:35:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 000 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
5 000 Kč limit (14.09.2020 19:20:17) 3917
4 900 Kč 14.09.2020 19:20:18 3833
4 800 Kč limit (14.09.2020 19:20:13) 3917
4 700 Kč 14.09.2020 19:20:14 3833
4 600 Kč limit (14.09.2020 17:54:21) 3917
4 500 Kč limit (14.09.2020 17:54:20) 3833
3 200 Kč limit (13.09.2020 22:26:32) 3833
3 100 Kč 11.09.2020 0:07:12 6183
3 000 Kč limit (10.09.2020 23:25:24) 6277
3 000 Kč 10.09.2020 23:25:25 6183
2 900 Kč limit (31.08.2020 10:36:08) 6277
2 800 Kč 31.08.2020 10:36:09 826
2 700 Kč limit (27.08.2020 8:16:18) 6277
2 600 Kč 27.08.2020 8:16:19 7418
2 500 Kč limit (26.08.2020 10:19:36) 6277
2 400 Kč 26.08.2020 10:19:37 4216
2 300 Kč limit (19.08.2020 21:47:01) 6277
2 200 Kč 19.08.2020 21:47:02 3516
2 100 Kč 07.08.2020 11:49:41 6277
2 000 Kč limit (07.08.2020 11:46:57) 7368
1 900 Kč 07.08.2020 11:46:58 6277
1 800 Kč 05.08.2020 17:48:00 7368
1 700 Kč 02.08.2020 15:38:27 6277
1 600 Kč 01.08.2020 22:38:22 5661
1 500 Kč limit (29.07.2020 21:46:05) 6277
1 500 Kč 29.07.2020 21:46:06 7354
1 400 Kč limit (29.07.2020 21:42:13) 6277
1 300 Kč 29.07.2020 21:42:14 7354
1 200 Kč limit (27.07.2020 10:21:44) 6277
1 100 Kč 27.07.2020 10:11:29 4747
1 000 Kč limit (24.07.2020 10:20:53) 6277
1 000 Kč 24.07.2020 10:20:54 529
900 Kč limit (22.07.2020 20:00:40) 6277
800 Kč 20.07.2020 11:02:19 6170
700 Kč 16.07.2020 11:28:59 2970
600 Kč 16.07.2020 10:40:05 4747
500 Kč 16.07.2020 0:07:19 6170