Jan Zrzavý - Rozkvetlá kytička

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Litografie, 13x10 cm. Signováno dole uprostřed Jan Zrzavý. Rám, pasparta, sklo.

 

o autorovi: Jan Zrzavý 5. 11. 1890 (Okrouhlice) - 12. 10. 1977 (Praha) - český malíř a grafik - významný představitel české výtvarné avantgardy 1. poloviny 20. století - spoluzakladatel skupiny SURSUM, člen SVU Mánes a Tvrdošíjných. Školení: žák Karla Reisnera, Františka Ženíška a F. Županského - Uměleckoprůmyslová škola v Praze (profesor Emanuel Dítě ml.), byl vyloučen. Dílo: symbolismus, expresionistický obsah spojil se ztrnule zklidněnými formami, postupy malby starých mistrů.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 200 000 Kč

vydraženo
40816. Rozkvetlá kytička
Dražba ukončena:26.02.2020 20:05:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:7 500 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
7 500 Kč 26.02.2020 16:18:37 1773
7 000 Kč limit (26.02.2020 16:18:28) 5443
6 500 Kč 26.02.2020 16:18:29 1773
6 000 Kč limit (26.02.2020 16:18:21) 5443
5 500 Kč limit (26.02.2020 16:18:20) 1773
4 600 Kč limit (26.02.2020 16:17:59) 5443
4 500 Kč limit (26.02.2020 16:17:58) 1773
4 100 Kč limit (26.02.2020 16:17:43) 5443
4 000 Kč 26.02.2020 16:17:44 1773
3 900 Kč limit (26.02.2020 16:10:32) 5443
3 800 Kč 26.02.2020 16:10:33 1773
3 700 Kč limit (26.02.2020 16:10:21) 5443
3 600 Kč 26.02.2020 16:10:22 1773
3 500 Kč limit (26.02.2020 16:10:13) 5443
3 400 Kč 26.02.2020 16:10:14 1773
3 300 Kč 26.02.2020 13:37:08 5443
3 200 Kč 24.02.2020 21:21:39 6438
3 100 Kč 21.02.2020 9:16:16 6730
3 000 Kč limit (21.02.2020 9:16:02) 6438
3 000 Kč 21.02.2020 9:16:03 6730
2 900 Kč limit (21.02.2020 9:15:55) 6438
2 800 Kč 21.02.2020 9:15:56 6730
2 700 Kč limit (20.02.2020 21:52:16) 6438
2 600 Kč 20.02.2020 18:22:57 6730
2 500 Kč limit (20.02.2020 14:51:31) 6438
2 400 Kč 20.02.2020 14:51:32 6730
2 300 Kč limit (20.02.2020 13:14:51) 6438
2 200 Kč 20.02.2020 13:14:52 6730
2 100 Kč limit (17.02.2020 19:51:01) 6438
2 000 Kč limit (17.02.2020 19:51:00) 6646
1 700 Kč limit (16.02.2020 23:38:21) 6646
1 600 Kč 16.02.2020 23:38:22 6490
1 500 Kč limit (16.02.2020 23:38:02) 6646
1 400 Kč 16.02.2020 23:38:03 6490
1 300 Kč limit (16.02.2020 23:37:42) 6646
1 200 Kč 16.02.2020 23:37:43 6490
1 100 Kč limit (16.02.2020 23:37:38) 6646
1 000 Kč 16.02.2020 23:37:39 6490
900 Kč limit (07.02.2020 14:53:43) 6646
800 Kč 07.02.2020 14:53:44 3776
700 Kč 03.02.2020 9:57:44 6646
600 Kč 31.01.2020 22:03:13 6438