Jan Zrzavý - Rozkvetlá vázička

Litografie, 8x6 cm, signováno dole uprostřed Jan Zrzavý, rám, pasparta, zaskleno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 200 000 Kč

11919. Rozkvetlá vázička
Dražba ukončena:29.06.2017 18:48:04
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:6 000 Kč