Jan Zrzavý

37159. Soubor 18-ti fotografií a korespondence Jana Zrzavého

popis: Obsahuje mimo jiné: fotografie Sudka, Chocholy, Jeníčka, Jodase a Hellera, Signovanou pozvánku na výstavu, obálku dopisu, ketrý psal matce a další.

 

o autorovi: Jan Zrzavý 5. 11. 1890 (Okrouhlice) - 12. 10. 1977 (Praha) - český malíř a grafik - významný představitel české výtvarné avantgardy 1. poloviny 20. století - spoluzakladatel skupiny SURSUM, člen SVU Mánes a Tvrdošíjných školení: - žák Karla Reisnera, Františka Ženíška a F. Županského - Uměleckoprůmyslová škola v Praze (profesor Emanuel Dítě ml.), byl vyloučen. Dílo: symbolismus, expresionistický obsah spojil se ztrnule zklidněnými formami, postupy malby starých mistrů.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 200 000 Kč

 

dražba ukončena: 13.11.2019 19:13:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 8 000 Kč

 

zpět na aukční výsledky

Seznam příhozů

ČástkaPřihozenoPřihodil
8 000 Kč 13.11.2019 17:29:49 5879
7 500 Kč 11.11.2019 21:42:26 6109
7 000 Kč 04.11.2019 11:53:26 460
6 500 Kč 02.11.2019 22:30:36 3773
6 000 Kč 31.10.2019 11:28:37 849
5 500 Kč 30.10.2019 20:24:25 5879
5 000 Kč limit (30.10.2019 20:24:20) 4490
5 000 Kč 30.10.2019 20:24:21 5879
4 900 Kč limit (30.10.2019 20:24:14) 4490
4 800 Kč 30.10.2019 20:24:15 5879
4 700 Kč limit (30.10.2019 20:24:00) 4490
4 600 Kč 30.10.2019 20:24:01 5879
4 500 Kč limit (30.10.2019 20:23:56) 4490
4 400 Kč 30.10.2019 20:23:57 5879
4 300 Kč limit (30.10.2019 20:23:52) 4490
4 200 Kč 30.10.2019 20:23:53 5879
4 100 Kč limit (30.10.2019 20:23:48) 4490
4 000 Kč 30.10.2019 20:23:49 5879
3 900 Kč limit (30.10.2019 18:37:41) 4490
3 800 Kč 30.10.2019 18:37:42 5879
3 700 Kč limit (30.10.2019 18:37:36) 4490
3 600 Kč 30.10.2019 18:37:37 5879
3 500 Kč limit (30.10.2019 18:37:32) 4490
3 400 Kč 30.10.2019 18:37:33 5879
3 300 Kč limit (30.10.2019 18:37:28) 4490
3 200 Kč 30.10.2019 18:37:29 5879
3 100 Kč limit (30.10.2019 18:37:22) 4490
3 000 Kč 30.10.2019 18:37:23 5879
2 900 Kč limit (30.10.2019 18:37:10) 4490
2 800 Kč 30.10.2019 18:37:11 5879
2 700 Kč limit (30.10.2019 18:36:10) 4490
2 600 Kč 30.10.2019 18:36:11 5879
2 500 Kč limit (25.10.2019 16:02:35) 4490
2 400 Kč 25.10.2019 16:02:36 5879
2 300 Kč limit (22.10.2019 22:05:51) 4490
2 200 Kč 20.10.2019 8:19:12 5879
2 100 Kč limit (20.10.2019 8:18:57) 5215
2 100 Kč 20.10.2019 8:18:58 5879
2 000 Kč limit (20.10.2019 8:18:54) 5215
1 900 Kč 20.10.2019 8:18:55 5879
1 800 Kč limit (20.10.2019 8:18:50) 5215
1 700 Kč 20.10.2019 8:18:51 5879
1 600 Kč limit (18.10.2019 10:47:46) 5215
1 500 Kč limit (18.10.2019 10:47:45) 6021
1 000 Kč limit (18.10.2019 10:47:27) 5215
900 Kč 18.10.2019 10:47:28 6021
800 Kč limit (17.10.2019 21:15:02) 5215
700 Kč limit (17.10.2019 21:15:01) 1022
500 Kč limit (17.10.2019 20:14:15) 5215