Jan Zrzavý - Strom poznání

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Barevná ražba, 22x19 cm. Nesignováno (Jan Zrzavý). Rám, pasparta, sklo.

 

o autorovi: Jan Zrzavý 5. 11. 1890 (Okrouhlice) - 12. 10. 1977 (Praha) - český malíř a grafik - významný představitel české výtvarné avantgardy 1. poloviny 20. století - spoluzakladatel skupiny SURSUM, člen SVU Mánes a Tvrdošíjných. Školení: žák Karla Reisnera, Františka Ženíška a F. Županského - Uměleckoprůmyslová škola v Praze (profesor Emanuel Dítě ml.), byl vyloučen. Dílo: symbolismus, expresionistický obsah spojil se ztrnule zklidněnými formami, postupy malby starých mistrů.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 200 000 Kč

vydraženo
35290. Strom poznání
Dražba ukončena:26.09.2019 19:37:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 600 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
2 600 Kč 25.09.2019 21:27:10 5336
2 500 Kč 25.09.2019 13:05:56 5412
2 400 Kč 08.09.2019 2:00:45 4551
2 300 Kč 02.08.2019 10:10:21 5520
2 200 Kč 29.07.2019 20:15:18 4570
2 100 Kč 27.07.2019 21:08:02 5520
2 000 Kč 19.07.2019 10:34:54 4570
1 900 Kč 12.07.2019 21:05:05 5520
1 800 Kč 09.07.2019 20:59:59 4570
1 700 Kč 08.07.2019 11:46:06 5520
1 600 Kč limit (08.07.2019 11:46:01) 146
1 500 Kč 08.07.2019 11:46:02 5520
1 400 Kč limit (08.07.2019 11:45:57) 146
1 300 Kč 08.07.2019 11:45:58 5520
1 200 Kč limit (08.07.2019 11:44:49) 146
1 100 Kč 08.07.2019 11:44:50 4570
1 000 Kč 07.07.2019 23:04:43 146
900 Kč 01.07.2019 9:55:41 5520
800 Kč 30.06.2019 23:46:07 146
700 Kč 29.06.2019 22:50:25 5336