Jan Zrzavý - Studna v Karlachových sadech

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Nejdelší strana: 59 cm

Litografie, 39x46 cm. Signováno vpravo dole tužkou Jan Zrzavý. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám i papír mírně poškozeny.

 

o autorovi: Jan Zrzavý 5. 11. 1890 (Okrouhlice) - 12. 10. 1977 (Praha) - český malíř a grafik - významný představitel české výtvarné avantgardy 1. poloviny 20. století - spoluzakladatel skupiny SURSUM, člen SVU Mánes a Tvrdošíjných. Školení: žák Karla Reisnera, Františka Ženíška a F. Županského - Uměleckoprůmyslová škola v Praze (profesor Emanuel Dítě ml.), byl vyloučen. Dílo: symbolismus, expresionistický obsah spojil se ztrnule zklidněnými formami, postupy malby starých mistrů.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 200 000 Kč

vydraženo
94913. Studna v Karlachových sadech
Dražba ukončena:01.06.2023 22:22:57
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:25 000 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
25 000 Kč 01.06.2023 22:19:57 39
24 000 Kč 01.06.2023 22:19:13 457
23 000 Kč 01.06.2023 22:18:29 39
22 000 Kč 01.06.2023 22:17:53 457
21 000 Kč 01.06.2023 22:17:37 39
20 000 Kč 01.06.2023 22:16:43 457
19 000 Kč 01.06.2023 22:16:13 1101
18 000 Kč 01.06.2023 22:15:22 39
17 000 Kč 01.06.2023 22:15:03 1101
16 000 Kč 01.06.2023 22:13:55 39
15 000 Kč 01.06.2023 22:13:03 852
14 000 Kč 01.06.2023 22:12:22 39
13 000 Kč 01.06.2023 22:10:34 1565
12 000 Kč 01.06.2023 22:07:05 1101
11 000 Kč 01.06.2023 22:06:24 852
10 000 Kč 01.06.2023 22:04:40 1565
9 500 Kč 01.06.2023 0:43:10 852
9 000 Kč 31.05.2023 22:42:00 457
8 500 Kč 31.05.2023 18:22:09 1101
8 000 Kč 30.05.2023 0:05:00 7106
7 500 Kč 29.05.2023 20:18:30 457
7 000 Kč 25.05.2023 19:05:07 1003
6 500 Kč limit (13.05.2023 15:24:39) 831
6 500 Kč 13.05.2023 15:24:40 1101
6 000 Kč limit (13.05.2023 7:34:59) 831
5 500 Kč 09.05.2023 20:49:09 488
5 000 Kč limit (09.05.2023 20:49:08) 1003
4 200 Kč limit (09.05.2023 20:48:49) 1003
4 100 Kč limit (09.05.2023 20:48:48) 488
3 900 Kč limit (09.05.2023 20:48:37) 1003
3 800 Kč 09.05.2023 20:48:38 488
3 700 Kč limit (09.05.2023 20:48:31) 1003
3 600 Kč 09.05.2023 20:48:32 488
3 500 Kč limit (09.05.2023 18:54:33) 1003
3 400 Kč 09.05.2023 18:54:34 659
3 300 Kč limit (09.05.2023 12:59:53) 1003
3 200 Kč 09.05.2023 12:59:54 44
3 100 Kč limit (06.05.2023 6:55:27) 1003
3 000 Kč limit (06.05.2023 6:55:26) 831
1 500 Kč limit (02.05.2023 21:01:49) 831
1 400 Kč 02.05.2023 21:01:50 488
1 300 Kč limit (01.05.2023 12:12:25) 831
1 200 Kč 01.05.2023 12:12:26 10207
1 100 Kč limit (29.04.2023 10:33:30) 831
1 000 Kč 28.04.2023 15:36:24 1101