Jan Zrzavý - Vesnice v Bretani

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Suchá jehla, 6x10,5 cm. Signováno vpravo dole Jan Zrzavý. Rám, pasparta, sklo.

 

o autorovi: Jan Zrzavý 5. 11. 1890 (Okrouhlice) - 12. 10. 1977 (Praha) - český malíř a grafik - významný představitel české výtvarné avantgardy 1. poloviny 20. století - spoluzakladatel skupiny SURSUM, člen SVU Mánes a Tvrdošíjných. Školení: žák Karla Reisnera, Františka Ženíška a F. Županského - Uměleckoprůmyslová škola v Praze (profesor Emanuel Dítě ml.), byl vyloučen. Dílo: symbolismus, expresionistický obsah spojil se ztrnule zklidněnými formami, postupy malby starých mistrů.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 200 000 Kč

vydraženo
35777. Vesnice v Bretani
Dražba ukončena:16.10.2019 19:51:04
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:13 000 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
13 000 Kč 16.10.2019 19:46:04 5926
12 000 Kč 16.10.2019 19:41:38 5746
11 000 Kč limit (16.10.2019 19:41:08) 5926
11 000 Kč 16.10.2019 19:41:09 5746
10 000 Kč limit (16.10.2019 19:40:20) 5926
9 500 Kč 16.10.2019 19:40:21 5746
9 000 Kč limit (16.10.2019 19:39:34) 5926
8 500 Kč 16.10.2019 19:38:08 5746
8 000 Kč limit (16.10.2019 19:35:29) 4391
8 000 Kč 16.10.2019 19:35:30 5746
7 500 Kč limit (16.10.2019 19:34:26) 4391
7 000 Kč 16.10.2019 19:32:17 5746
6 500 Kč limit (16.10.2019 19:32:07) 4391
6 500 Kč 16.10.2019 19:32:08 5746
6 000 Kč limit (16.10.2019 19:30:18) 4391
5 500 Kč 16.10.2019 15:24:21 5746
5 000 Kč limit (16.10.2019 15:23:55) 3866
5 000 Kč limit (16.10.2019 15:23:56) 5746
4 200 Kč limit (16.10.2019 15:23:15) 3866
4 100 Kč 16.10.2019 15:23:16 5746
4 000 Kč limit (16.10.2019 15:22:53) 3866
3 900 Kč 16.10.2019 15:22:54 5746
3 800 Kč limit (16.10.2019 15:22:36) 3866
3 700 Kč 16.10.2019 15:22:37 5746
3 600 Kč limit (16.10.2019 13:15:58) 3866
3 500 Kč limit (16.10.2019 13:15:43) 3773
3 500 Kč 16.10.2019 13:15:44 3866
3 400 Kč limit (15.10.2019 21:41:15) 3773
3 300 Kč limit (15.10.2019 21:41:14) 659
2 600 Kč limit (15.10.2019 13:28:54) 659
2 500 Kč 12.10.2019 20:38:26 1252
2 400 Kč 08.10.2019 22:10:46 3833
2 300 Kč 07.10.2019 10:44:20 4966
2 200 Kč limit (03.10.2019 20:09:20) 5314
2 200 Kč limit (03.10.2019 20:09:21) 3773
2 000 Kč 03.10.2019 14:45:40 5314
1 900 Kč 03.10.2019 10:09:21 659
1 800 Kč limit (02.10.2019 22:45:19) 5314
1 700 Kč 02.10.2019 22:45:20 318
1 600 Kč 02.10.2019 11:49:02 5314
1 500 Kč 30.09.2019 11:26:47 4966
1 400 Kč 27.09.2019 23:13:31 3250
1 300 Kč 25.09.2019 20:45:05 5746
1 200 Kč 25.09.2019 18:05:15 831
1 100 Kč 21.09.2019 21:10:57 4469
1 000 Kč 21.09.2019 20:45:57 4559
900 Kč 21.09.2019 18:40:58 3169
800 Kč 20.09.2019 23:06:59 238
700 Kč 20.09.2019 20:50:11 2880