Jan Zrzavý

40785. Zátiší s konvalinkami

popis: Barevná ocelorytina, 5x6 cm. Signováno vpravo dole Jan Zrzavý. Rám, pasparta, sklo.

 

o autorovi: Jan Zrzavý 5. 11. 1890 (Okrouhlice) - 12. 10. 1977 (Praha) - český malíř a grafik - významný představitel české výtvarné avantgardy 1. poloviny 20. století - spoluzakladatel skupiny SURSUM, člen SVU Mánes a Tvrdošíjných školení: - žák Karla Reisnera, Františka Ženíška a F. Županského - Uměleckoprůmyslová škola v Praze (profesor Emanuel Dítě ml.), byl vyloučen. Dílo: symbolismus, expresionistický obsah spojil se ztrnule zklidněnými formami, postupy malby starých mistrů.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 200 000 Kč

 

zbývá:

konec dražby: 26.02.2020 19:34:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 1 000 Kč

aktuální cena: 13 000 Kč

 

zpět do aktuální aukce

Seznam příhozů

ČástkaPřihozenoPřihodil
13 000 Kč 07.02.2020 14:52:50 3776
12 000 Kč 06.02.2020 18:03:50 2752
11 000 Kč 06.02.2020 10:26:09 659
10 000 Kč limit (06.02.2020 10:25:51) 6192
10 000 Kč 06.02.2020 10:25:52 659
9 500 Kč limit (06.02.2020 10:25:45) 6192
9 000 Kč 06.02.2020 10:25:46 659
8 500 Kč limit (06.02.2020 10:25:36) 6192
8 000 Kč 06.02.2020 10:25:37 659
7 500 Kč limit (06.02.2020 10:25:15) 6192
7 000 Kč 06.02.2020 10:25:16 659
6 500 Kč limit (04.02.2020 11:39:01) 6192
6 000 Kč 04.02.2020 11:39:02 1850
5 500 Kč limit (03.02.2020 20:35:20) 6192
5 000 Kč limit (03.02.2020 20:35:19) 2880
4 600 Kč limit (03.02.2020 20:34:25) 6192
4 500 Kč limit (03.02.2020 20:34:24) 2880
3 600 Kč limit (03.02.2020 20:33:48) 6192
3 500 Kč 03.02.2020 20:33:49 2880
3 400 Kč limit (03.02.2020 20:33:40) 6192
3 300 Kč 03.02.2020 20:33:41 2880
3 200 Kč limit (02.02.2020 17:43:22) 6192
3 100 Kč 02.02.2020 17:43:23 2880
3 000 Kč limit (02.02.2020 17:43:16) 6192
2 900 Kč 02.02.2020 17:43:17 2880
2 800 Kč limit (02.02.2020 17:42:57) 6192
2 700 Kč 02.02.2020 17:42:58 2880
2 600 Kč limit (02.02.2020 17:42:53) 6192
2 500 Kč 02.02.2020 17:42:54 2880
2 400 Kč limit (02.02.2020 17:42:47) 6192
2 300 Kč 02.02.2020 17:42:48 2880
2 200 Kč limit (02.02.2020 17:42:41) 6192
2 100 Kč 02.02.2020 17:42:42 2880
2 000 Kč limit (02.02.2020 17:42:35) 6192
1 900 Kč 02.02.2020 17:42:36 2880
1 800 Kč limit (02.02.2020 17:42:29) 6192
1 700 Kč 02.02.2020 17:42:30 2880
1 600 Kč limit (02.02.2020 17:42:24) 6192
1 500 Kč 02.02.2020 17:42:25 2880
1 400 Kč limit (02.02.2020 17:42:17) 6192
1 300 Kč 02.02.2020 17:42:18 2880
1 200 Kč limit (02.02.2020 17:42:09) 6192
1 100 Kč 02.02.2020 17:42:10 2880
1 000 Kč limit (02.02.2020 17:42:01) 6192
900 Kč 02.02.2020 17:42:02 2880
800 Kč limit (01.02.2020 15:08:48) 6192
700 Kč 01.02.2020 15:08:49 5408
600 Kč limit (01.02.2020 8:55:04) 6192
500 Kč 31.01.2020 10:23:32 2272