Jan Zrzavý - Zátiší s vázami, loděmi a jablky

Litografie, 19x25 cm. Signováno vpravo dole Jan Zrzavý. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 50 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 200 000 Kč

92960. Zátiší s vázami, loděmi a jablky
Dražba ukončena:26.04.2023 20:06:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:21 000 Kč