Olej na plátně, 40x40 cm. Monogramováno vlevo dole JCH 22. Nerámováno.
Nejdelší strana: 40 cm
o autorovi: 1975
Studovala Vyšší školu publicistiky, naivní obrázky maluje od r. 1998, nejčastěji olejovými barvami na plátno.
Milovníci naivního umění ji budou znát z bývalých pražských galerií Markéty a Zdeňka Podhůrských (Galerie U Zrzavýho kocoura v Palackého ulici, Modrá galerie v Jakubské, Galerie Na Bělidle U Anděla.)
Její práce jsou zastoupeny v soukromých sbírkách sběratelů z České republiky, Slovenska, Anglie, Irska, Německa, Norska i Austrálie.
Počet výstav (k roku 2023): 5 samostatných, 27 společných (z toho 17 mezinárodních).
Dvakrát se zúčastnila Mezinárodního festivalu naivního umění v polské Katowici. Pravidelně její obrazy můžete vidět na mezinárodních výstavách NAIVA BRATISLAVA a INSITA PRAHA.
Její obraz Kapela v parku se spolu s díly Ivy Hüttnerové a Ivany Kotýnkové stal v roce 2018 součástí zásilky pro dárce Konta Bariéry.
Na jejím kontě jsou ilustrace ke třem dětským knížkám a řada pohlednic.