Olej na plátně, 125x157 cm. Signováno na zadní straně Kremanová 69. Olištováno.
Stav: Malba mírně poškozena.
o autorovi: 1938
Narodila se v Praze. Studoval AVU v Praze u prof. Pelce a Smetany a pokračovala postgraduálním studiem restaurátorství u prof. Ondráčka. Její obrazy jsou inspirovány divadlem následovaly náměty ve světe mytologie a legend a také dílem Franze Kafky. Její tvorba je zastoupena v řadě českých galerií, je členkou spolku Mánes.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč.