Jana Kremanová

49110. Bez názvu

popis: Olej na plátně, 125x157 cm. Signováno na zadní straně Kremanová 69. Olištováno.

pozn.: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1938
Narodila se v Praze. Studoval AVU v Praze u prof. Pelce a Smetany a pokračovala postgraduálním studiem restaurátorství u prof. Ondráčka. Její obrazy jsou inspirovány divadlem následovaly náměty ve světe mytologie a legend a také dílem Franze Kafky. Její tvorba je zastoupena v řadě českých galerií, je členkou spolku Mánes.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč.

dražba ukončena: 30.09.2020 19:52:14

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 17 000 Kč