Jana Kremanová - Protest

Olej na plátně, 123x161 cm. Nesignováno. Olištováno.

o autorovi: 1938
Narodila se v Praze. Studoval AVU v Praze u prof. Pelce a Smetany a pokračovala postgraduálním studiem restaurátorství u prof. Ondráčka. Její obrazy jsou inspirovány divadlem následovaly náměty ve světe mytologie a legend a také dílem Franze Kafky. Její tvorba je zastoupena v řadě českých galerií, je členkou spolku Mánes.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč.

Jana Kremanová
49210. Protest
Dražba ukončena:30.09.2020 21:37:53
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:19 000 Kč