Jana Lieblová - Růže

Olej na sololitu, 60x50 cm, signováno vlevo dole J. Lieblová 76, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1944
Malířka, učitelka ZUŠ, kurátorka.

15807. Růže
Dražba ukončena:25.01.2018 21:50:43
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 600 Kč