Akryl na překližce, malováno včetně rámu. Celkový rozměr 48x37 cm. Signováno vpravo dole Jana s Láskou 2019. Rámováno.
Pozn.: Vzadu přípis od autorky s věnováním.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč