Jana s Láskou

38553. Přátelskost

popis: Akryl na překližce, malováno včetně rámu. Celkový rozměr 48x37 cm. Signováno vpravo dole Jana s Láskou 2019. Rámováno.

Pozn.: Vzadu přípis od autorky s věnováním.

zbývá: 3 dnů, 21 hodin

konec dražby: 11.12.2019 19:06:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 3 100 Kč