Janko Alexy - Chaloupky pod kopcem

Olej na kartonu, 50x65 cm, signováno vpravo dole J. Alexy, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1894 – 1970
Slovenský malíř, studoval v Praze, spoluzakladatel moderního slovenského výtvarného umění.

15812. Chaloupky pod kopcem
Dražba ukončena:25.01.2018 21:46:43
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:22 000 Kč