Pastel, 38x29 cm, signováno vpravo dole špatně čitelně Alexy, rám, pasparta, zaskleno. Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1894 – 1970 Slovenský malíř, studoval v Praze, spoluzakladatel moderního slovenského výtvarného umění.