Janko Alexy - Dívka s psíkem

Pastel, 38x29 cm, signováno vpravo dole špatně čitelně Alexy, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1894 – 1970
Slovenský malíř, studoval v Praze, spoluzakladatel moderního slovenského výtvarného umění.

12647. Dívka s psíkem
Dražba ukončena:21.09.2017 21:25:19
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:8 000 Kč