Nejdelší strana: 37 cm
Akvarel, kombinovaná technika, pastel, od 25x14 cm po 31x45 cm. 1x signováno. Volné listy.
Pozn.: Mírně poškozeno.
o autorovi: 1894 – 1970
Slovenský malíř, studoval v Praze, spoluzakladatel moderního slovenského výtvarného umění.