Janko Alexy - Konvolut 5 parcí

Nejdelší strana: 37 cm

Akvarel, kombinovaná technika, pastel, od 25x14 cm po 31x45 cm. 1x signováno. Volné listy.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1894 – 1970
Slovenský malíř, studoval v Praze, spoluzakladatel moderního slovenského výtvarného umění.

111841. Konvolut 5 parcí
Dražba ukončena:11.02.2024 21:08:32
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč