Janko Alexy - Madona

Pastel, 15x11 cm. Signováno vlevo dole J. Alexy. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Ĺubomírem Podušelem, Csc.

o autorovi: 1894 – 1970
Slovenský malíř, studoval v Praze, spoluzakladatel moderního slovenského výtvarného umění.

41173. Madona
Dražba ukončena:27.02.2020 22:17:46
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:6 000 Kč