Pastel, 15x11 cm. Signováno vlevo dole J. Alexy. Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Ĺubomírem Podušelem, Csc.
o autorovi: 1894 – 1970
Slovenský malíř, studoval v Praze, spoluzakladatel moderního slovenského výtvarného umění.