Pastel, 21x31 cm. Signováno vlevo dole J. Alexy. Rám, pasparta, sklo. Pozn.: Rám mírně poškozen, pasparta lehce zašpiněna.
o autorovi: 1894 – 1970 Slovenský malíř, studoval v Praze, spoluzakladatel moderního slovenského výtvarného umění.