Jánuš Kubíček

305714. Kubistické zátiší

popis: Kresba, 20x28 cm. Signováno vpravo dole Jánuš Kubíček. Rám, pasparta, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1921-1993

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 600 000 Kč.

dražba ukončena: 02.08.2020 20:02:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč limit (18.07.2020 8:14:37) 6490