Jánuš Kubíček

56012. Kytice

popis: Olej na kartonu, 44x38 cm. Signováno vpravo dole Jánuš Kubíček 48. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1921-1993

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 600 000 Kč.

dražba ukončena: 24.02.2021 19:28:39

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 7 500 Kč