Jánuš Kubíček - Kytička ve váze

Olej na kartonu, 45x36 cm. Signováno vpravo dole Januš Kubíček 48. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1921-1993

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 600 000 Kč.

23524. Kytička ve váze
Dražba ukončena:31.10.2018 18:49:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 000 Kč