Januš Kubíček

12219. Mikulov

popis: Olej na plátně, 62x77 cm, signováno vpravo dole Januš Kubíček 48, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

zbývá: 56 dnů, 23 hodin

konec dražby: 20. 9. 2017 18:11:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 2 100 Kč