Jánuš Kubíček

39180. Praní

popis: Litografie, 13x9 cm .Signováno vpravo dole Januš Kubíček 1957. Volný list.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1921-1993

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 600 000 Kč.

dražba ukončena: 15.01.2020 19:32:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč limit (11.01.2020 8:10:34) 2575