Jánuš Kubíček

49092. Ranní toaleta

popis: Kombinovaná grafická a malířská technika, 47x30 cm. Signováno vlevo nahoře Jánuš Kubíček 1958. Rám, pasparta, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1921-1993

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 600 000 Kč.

zbývá: 1 dnů, 7 hodin

konec dražby: 30.09.2020 19:26:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 2 100 Kč