Japonsko 1. pol. 20. stol. - Párové vázy s motivem samurajů

Keramika, výška: 36 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Japonsko 1. pol. 20. stol.
301727. Párové vázy s motivem samurajů
Dražba ukončena:26.10.2019 20:22:51
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 900 Kč