MENU
Vstup do aukce
147. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
12. května 2024 od 20:00
6. EXKLUZIVNÍ AUKCE
22. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Keramika, výška: 36 cm.
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
Japonsko 1. pol. 20. stol.
301727. Párové vázy s motivem samurajů
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
2 900 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
2 900 Kč
5336
2 800 Kč
2405
2 700 Kč
5336
2 600 Kč
2405
2 500 Kč
5336
2 400 Kč
2405
2 300 Kč
5336
2 200 Kč
2405
2 100 Kč
5336
2 000 Kč
2405
1 900 Kč
5336
1 800 Kč
limit (26.10.2019 19:53:46)
2346
1 800 Kč
5336
1 700 Kč
limit (26.10.2019 17:21:31)
2346
1 600 Kč
1016
1 500 Kč
limit (26.10.2019 17:21:26)
2346
1 400 Kč
1016
1 300 Kč
limit (26.10.2019 16:51:23)
2346
1 200 Kč
5336
1 100 Kč
limit (25.10.2019 23:28:51)
2346
1 000 Kč
2405
900 Kč
5336
800 Kč
766
700 Kč
limit (17.10.2019 18:31:21)
826
600 Kč
766
500 Kč
826