Japonsko, přelom 18. a 19. století - Dýka Tanto

Celková délka 49 cm.

pozn.: Mírně poškozeno.

Japonsko, přelom 18. a 19. století
68354. Dýka Tanto
Dražba ukončena:11.11.2021 23:02:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:14 000 Kč