MENU
Vstup do aukce
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
147. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
12. května 2024 od 20:00
6. EXKLUZIVNÍ AUKCE
22. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Celková délka 49 cm.
pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
Japonsko, přelom 18. a 19. století
68354. Dýka Tanto
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
vydraženo za:
14 000 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
14 000 Kč
6596
13 000 Kč
5572
12 000 Kč
2332
11 000 Kč
5572
10 000 Kč
2332
9 500 Kč
5572
9 000 Kč
2332
8 500 Kč
5572
8 000 Kč
6596
7 500 Kč
5572
7 000 Kč
3398
6 500 Kč
5572
6 000 Kč
3037
5 500 Kč
2245
5 000 Kč
limit (17.10.2021 20:54:46)
3081
4 900 Kč
limit (17.10.2021 20:54:34)
3081
4 800 Kč
limit (17.10.2021 20:54:33)
2245
4 100 Kč
limit (17.10.2021 20:53:45)
3081
4 000 Kč
limit (17.10.2021 20:53:44)
2245
2 300 Kč
limit (17.10.2021 17:04:55)
3081
2 200 Kč
limit (17.10.2021 17:04:54)
2245
1 500 Kč
limit (17.10.2021 13:04:25)
2245
1 400 Kč
8622
1 300 Kč
2245
1 200 Kč
3037
1 100 Kč
6281
1 000 Kč
7997