Olej na plátně, 40x40 cm. Signováno vpravo dole JK. Nerámováno.
Pozn.: Obraz pochází z velmi úspěšného cyklu Královské barevné čtverce, které je možné instalovat jednotlivě i jako kompozici. Dílo pochází přímo z ateliéru autorky.
o autorovi: Současná autorka, která žije a tvoří nedaleko Prahy. Původně vystudovala SPŠ oděvní a uměleckému návrhářství a tvorbě doplňků se věnovala. Později soukromě studovala u profesora pražské UMPRUM J. Žižky. Ve volné tvorbě jsou jejími inspiračními zdroji jednak cesty a také studium filozofie a meditace. Podílela se na četných výstavách doma i v zahraničí a její díla jsou zastoupena ve sbírkách téměř na všech kontinentech.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč