Olej na plátně. 55x70 cm. Signováno vpravo dole J. Zábranská. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1910 - 1991
Narodila se v Hradci Králové. Studovala v malířské škole Vlad. Sychry. Studijní cesty podnikla do Řecka, Francie, Rumunska, SSSR, Egypta, Itálie, Belgie, Holandska, Španělska. Věnovala se malbě a grafice.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč