Jarmila Zábranská - Sychrová - Seminářská zahrada

Olej na plátně, 50x40 cm. Signováno vlevo dole J. Zábranská 75. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1910 - 1991
Narodila se v Hradci Králové. Studovala v malířské škole Vlad. Sychry. Studijní cesty podnikla do Řecka, Francie, Rumunska, SSSR, Egypta, Itálie, Belgie, Holandska, Španělska. Věnovala se malbě a grafice.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč

303359. Seminářská zahrada
Dražba ukončena:25.01.2020 20:11:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 100 Kč