Olej na plátně, 80x98 cm. Signováno vlevo dole J. Zábranská 74. Olištováno.
o autorovi: 1910 - 1991
Narodila se v Hradci Králové. Studovala v malířské škole Vlad. Sychry. Studijní cesty podnikla do Řecka, Francie, Rumunska, SSSR, Egypta, Itálie, Belgie, Holandska, Španělska. Věnovala se malbě a grafice.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč