Jaro Procházka - Hradčany z Petřína v zimě

Olej na plátně nalepeném na lepence, 37x53 cm, signováno vlevo dole, rám.

1886, Praha - 1949
Žák UMPRUM (1900-1904, prof. Jakesch), AVU (1915-studium přerušeno sv.v.).

Pozn.: Rám poškozen.

1608. Hradčany z Petřína v zimě
Dražba ukončena:26.11.2014 20:47:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč