Jaro Procházka - Na Kampě

Olej na kartonu, 49x66 cm, signováno vlevo dole Jaro Procházka, rám.

1886, Praha - 1949
Žák UMPRUM (1900-1904, prof. Jakesch), AVU (1915-studium přerušeno sv.v.).

Pozn.: Rám poškozen. Karton zprohýbán. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

2712. Na Kampě
Dražba ukončena:30.09.2015 20:13:20
Vyvolávací cena:2 500 Kč
vydraženo za:12 000 Kč