Jaro Procházka - Lesní tábor

Olej na plátně fixovaném na kartonu. 50x70 cm. Signováno vpravo dole Jaro Procházka 1924. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1886 - 1949
Malíř, grafik.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč.

39823. Lesní tábor
Dražba ukončena:29.01.2020 20:14:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 500 Kč