Jaro Procházka - Malá Strana

Olej na kartonu, 70x50 cm. Signováno vlevo dole Jaro Procházka. Rám, sklo.

o autorovi: 1886 - 1949
Malíř, grafik.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč.

29123. Malá Strana
Dražba ukončena:28.02.2019 20:08:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:27 000 Kč