Jaro Procházka - Motiv ze zimní Prahy

Olej na kartonu, 51x68 cm. Signováno vlevo dole Jaro Procházka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1886 - 1949
Malíř, grafik.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč.

vydraženo top posouzeno znalcem
82587. Motiv ze zimní Prahy
Dražba ukončena:01.09.2022 21:21:29
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:23 000 Kč