Jaro Procházka - Pražská ulička

Olej na kartonu, 50x65 cm. Signováno vlevo dole Jaro Procházka. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem. Obraz pochází z umělecké pozůstalosti malíře, grafika, sochaře a designéra Čeňka Pražáka. Dílo do aukce poskytl přímý potomek.

Nejdelší strana: 77 cm

o autorovi: 1886 - 1949
Malíř, grafik.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
114082. Pražská ulička
Dražba ukončena:24.04.2024 20:05:18
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč