Jaro Procházka - Pražský trh

Olej na kartonu, 50x65 cm. Signováno vpravo dole Jaro Procházka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1886 - 1949
Malíř, grafik.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč.

48511. Pražský trh
Dražba ukončena:26.08.2020 21:29:08
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:21 000 Kč