Jaro Procházka

47233. Rusava

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu, 40x50 cm. Signováno vpravo dole Jaro Procházka. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1886, Praha - 1949
Žák UMPRUM (1900-1904, prof. Jakesch), AVU (1915-studium přerušeno sv.v.).

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč

zbývá: 25 dnů, 6 hodin

konec dražby: 29.07.2020 20:10:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 000 Kč

1 000 Kč 26.06.2020 22:52:39 5536