Jaro Procházka - Rusava

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 40x50 cm. Signováno vpravo dole Jaro Procházka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1886 - 1949
Malíř, grafik.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč.

47233. Rusava
Dražba ukončena:29.07.2020 20:33:20
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč