Jaro Procházka - Sv. Mikuláš

Olej na kartonu, 33x37 cm. Signováno vlevo dole Jaroslav Procházka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1886 - 1949
Malíř, grafik.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč.

67166. Sv. Mikuláš
Dražba ukončena:27.10.2021 21:18:19
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč